O PRODUKCIE

Prosty Balkon to innowacyjny system odpornych na warunki atmosferyczne kompozytowych paneli, które układa się łatwiej niż klocki. Stworzone zostały z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu, bez szkody dla środowiska naturalnego. Są wytrzymałe, dobrze się starzeja, nie odkształcają się, mają przyjemną nawet dla bosej stopy fakturę i zapach naturalnego drewna. 

Drewno domaga się opieki – nasze panele położone raz, przez wiele lat nie będą zawracały Ci głowy. Można po nich skakać, bo są wytrzymałe, a gumowe łączniki skutecznie je wyciszają. Nie są spragnione wody, nie poddają się grzybom. Wykonane z kompozytu WPC (40% polipropylenu, 40% włókna drzewnego 10% włókna szklanego, 10% magii) są łatwe w obróbce i przycinaniu, dzięki czemu dopasować je można do każdej powierzchni. 

W naszej ofercie proponujemy panele w 4 kolorach: grafitowym, terracota, cementowym i czekoladowym.

 

Zdjęcie paneli w kolorze grafitowym
panel2
panel4
panel3

By najlepiej dobrać elementy swojego balkonu, zapraszamy do skorzystania z naszego  kalkulatora. Aplikacja umożlwia stworzenie zakup w naszym sklepie internetowym lub pobranie listy zakupów w wersji pdf., którą można zrealizować  w naszych punktach partnerskich. Zamównie dostaczone zostanie bezpośrednio pod wskazany adres lub do punktu partnerskiego. Zamówienie będzie się składało  z odpowiedniej ilości elementów długich (50×10 cm) oraz krótkich (25×10 cm), z uwzględnionymi elemenatmi zakończeniowymi .

wym2-01
wym1-01

O sposobach montażu, podłożach, na jakich panele możesz ułożyć i innych cudach przeczytasz w dalszej części strony. Pamiętaj jednak:

WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY

unnamed-02

WARTO WIEDZIEĆ: każdy produkt o cechach naturalnego drewna starzeje się. Podobnie nasze panele. Po dłuższym czasie możesz zauważyć, że barwa nie jest już tak intensywna, jak po zakupie. Jest to proces naturalny związany z migracją włókien materiału WPC. Nazywamy to zjawisko z pewną czułością – mówimy, że Prosty Balkon siwieje. Nie martw się jednak, panele nie tracą swoich właściwości. Nadal będą trwałe, niełamliwe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Po prostu przypruszy je srebrny nalot, który da efekt zbliżony do szczotkowania produktu. Możemy przywrócić panelom ich pierwotny kolor, stosując środki do ich pielęgnacji dostępne w naszym sklepie: sklep.prostybalkon.pl w dziale "Pielęgnacja paneli".

Poznaj listę autoryzowanych partnerów

Poznaj ofertę online