NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Panele wykonane są z kompozytu drewna, składającego się w 40% z włókna drzewa sosnowego, 40% polipropylenu, 10% włókna szklanego oraz 10% dodatków uszlachetniających.
Tak, montaż jest tak prosty, że wykona go każdy, bez użycia drogich narzędzi, pomocy specjalistów czy nawet wiedzy czy zdolności technicznych. Na dostępnym filmiku instruktażowym widać, że naprawdę jest to tak proste jak układanie klocków i działa.
Oczywiście. Dzięki użyciu listew krawędziowych, które zapewnią dodatkowe usztywnienie konstrukcji oraz walory estetyczne, nasze panele doskonale sprawdzą się na większych, otwartych powierzchniach jak taras czy ogród.
Panele dostępne są w czterech kolorach kolorach: grafitowym, terracota, czekoladowym oraz jasnoszarym.
Niestety na ten moment nie posiadamy jeszcze paneli dostosowanych do spełniania funkcji elewacji, jednak trwają intensywne prace, by to zmienić.
Panele WPC w zestawie zawierają gumowe podstawki, które unoszą je na kilka mm, zapewniając bezpiecznny spływ wody oraz ich lepsza przyczepność do podłoża, a także ich wygłuszenie.
Nie. Dzięki zastosowaniu włókna drzewnego, zamiast mączki drzewnej stosowanej w innych tego typu produktach, została zapewniona większa wytrzymałość oraz znacznie mniejsza podatność na zjawisko tzw. płynięcia tworzywa, które jest przyczyną odkształcania się produktów wykonanych z tworzywa sztucznego (np. zmiana kształtu butelki plastikowej pod wpływem wrzątku).
Nic. Nasze panele nie są wrażliwe na zmiany temperatur, dlatego bez przeszkód przetrwaja zarówno mroźna zimę jak i pełne słońca, upalne lato. Kompozyt, którego wykonane są panele już w procesie produkcji narażony jest na gwałtowne i duże soki temperatur co jest gwarancja jego właściwości.
Najlepsza i najbardziej trwała będzie utwardzona powierzchnia w postaci np. wylewki betonowej, ewentualnie stare kafelki i płytki (chociaż lepiej je zerwać). Można je ułożyć także np. na trawie, ale nie jest to zalecane jako trwałe rozwiązanie, ale nada się doskonale na np. popołudniowe przyjęcie w ogrodzie.
Panele są elastyczne oraz przy projektowaniu zapewniliśmy im luzy montażowe, by mogły one dopasować się do tych bardziej nierównych powierzchni.
Nasze panele nie wymagają konserwacji, w całości są wykonane z tego samego, zabarwionego materiału, więc nawet po długotrwałym użytkowaniu i starciu wierzchniej warstwy nie utracą właściwości. Każdy produkt o cechach naturalnego drewna starzeje się. Podobnie nasze panele. Po kilku latach możesz zauważyć, że barwa nie jest już tak intensywna, jak po zakupie. Jest to proces naturalny związany z migracją włókien materiału WPC. Nazywamy to zjawisko z pewną czułością – mówimy, że Prosty Balkon siwieje. Nie martw się jednak, panele nie tracą swoich właściwości. Nadal będą trwałe, niełamliwe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Po prostu przypruszy je srebrny nalot, który da efekt zbliżony do szczotkowania produktu.
Można je myć tak jak wszystkie podłogi w domu, zwykłą wodą, płynem uniwersalnym lub preparatem do powierzchni drewnianych czy karcherem. Większe zabrudzenia, które dostana się między panele, można usunąć poprzez ich rozmontowanie, a następnie ponowne złożenie, co umożliwia prosty i samodzielny montaż.
W każdym zamówionym 1m2 są panele o długości 50cm i 25 cm. W razie potrzeby można je bez problemu przyciąć do odpowiednich wymiarów i kształtów zwykłą piłką, ponieważ zachowują się podczas cięcia jak naturalne drewno.
Tak, ponieważ powstają z recyklingu, nie przyczyniając się do zwiększenia wycinki drzew, a niewykorzystane kawałki mogą być ponownie przemielone i wykorzystane do produkcji.
Nie, w każdym zamówionym 1m2 znajdują się panele krawędziowe, a przy składaniu zamówienie jeśli podasz dokładne długości krawędzi dostosujemy twoje zamówienie do twoich potrzeb, aby zapewnić estetyczne i bezpieczne wykończenie.

Zamówienia składamy na adres e-mail: prosty@prostybalkon.pl, poprzez nasz sklep internetowy: sklep.prostybalkon.pl lub na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44702429&order=m

Wymiary tarasu/balkonu, imię i nazwisko, adres dostawy i kontakt (telefon) na adres: prosty@prostybalkon.pl

Zapraszamy również do przesłania szkicu balkonu/tarasu na: prosty@prostybalkon.pl, w odpowiedzi prześlemy wizualizację ułożenia paneli.

Lub skorzystania z naszegolub skorzystania z kalkulatora w naszym sklepie: https://sklep.prostybalkon.pl/pl/c/kalkulator/17 , który wyliczy potrzebne elementy. Można tam też bezpośrednio dokonać zakupu.

Na wszelkie pytania odpowiadamy mailowo: prostybalkon@gmail.com i pod numerem telefonu:
Tak, nasz sklep oferuje finansowanie mBank.